Şub.23

Tem.06

Devrim Bzn Design

Çanakkale’de hizmet vermekte olan Devrim Bzn Design’de grafik ve web tasarım başta olmak üzere kreatif üretim adına bir çok çalışma yapıyorum.

İş Deneyimleri

Kas.21

Vizyon Medya Reklam

Çanakkale’de faaliyet gösteren bir ajans olan Vizyon Medya Reklam’da grafik tasarım, web tasarım, fotoğraf ve video prodüksiyon gibi işler yapmaktayım.

İş Deneyimleri

Ağu.12

Sıfır Bir Dizisi

Adana’da çekilen internet dizisi Sıfır Bir’in Yardımcı Yönetmenlik görevini üstlendim. Dizi ilk bölümünden itibaren çok sevildi ve ilk bölümü kısa süre içerisinde 1 Milyon izlenme barajını aştı. Bir çok yerde “Türkiye’nin En İyi İnternet Dizisi” olarak anılmaktadır.

İş Deneyimleri

Tem.26

Pixarel Creative

Erel Çolak tarafından kurulan Pixarel Creative Web & Graphic Studio adlı şirkette fotoğraf, video ve grafik sorumlusu olarak görev almaktayım. Tam zamanlı olmamakla birlikte, iş çıktıkça görev alan anlaşmalı bir çalışanım.

İş Deneyimleri

May.30

Freelance Grafiker

R10.net gibi web masterlara yönelik sitelerde, bir çok web projesi ve firma için logo, kartvizit ve kurumsal kimlik çalışması yaptım, halende boş zamanlarımda iş geldikçe yapmaktayım. Adobe Illıstrastor programına ileri derecede hakimim.

İş Deneyimleri

May.26

Arte Creative

Adana’da faaliyet gösteren bilişim şirketi olan Arte Creative’de stajyer olarak görev aldım. Staj yaptığım süre içerisinde grafik tasarımdan, fotoğraf ve video çekimine kadar bir çok konuda şirkete yardımda bulundum ve pratik kazandım.

İş Deneyimleri

May.26

Adana MYO Kısa Film Workshop

Okul bünyesinde oluşturulan kısa film workshopunda DSLR kısa filmcilik, çekim esnasında pratik düşünme ve çekim öncesi hazırlıklar hakkında dersler verdim. Ekipman hazırlama ve farklı eşyaları kısa film çekiminde kullanabilme üzerine bilgiler aktardım.

İş Deneyimleri

Mar.28

Web Tasarım / Grafik Tasarım

2004 yılından bu yana ilgilenmekte olduğum internet sektörüyle ilgili İbrahim Ayhan arkadaşımla beraber bir bilişim şirketi kurduk. Bu bilişim şirketi ile birlikte, web tasarım, grafik tasarım, proje tasarım, reklam ve pazarlama gibi alanlarda uzun süre hizmet verdik. Halen de sabit olan müşteri portfolyömüze destek ve hizmet vermekteyiz.

İş Deneyimleri

Mar.28